Kalendář zápasů

Říjen 2017

Po Út St Čt So Ne
25
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
 
Mistrovské utkání-FK Dukla Jižní Město-2017/2018
Junior : FK Dukla Jižní Město
4:2 (1 : 0)
01.10.2017
16:00
/
15:00
Umělá tráva Mistrovské utkání
Sestava
Góly
Číslo Hráč Góly ČK ŽK
13 Müller Tomáš 1
9 Vyhnánek Adam 1
4 Kolman Tomáš 1
6 Plášil Ondřej 1
Fotogalerie
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
01.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FC Háje Jižní Město-2017/2018
Junior : FC Háje Jižní Město
01.10.2017
13:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
01.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Dolní Chabry-2017/2018
Junior : SK Dolní Chabry
01.10.2017
18:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V ÚŽLABINĚ UMT.

Stránky soupeře:
01.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Union Strašnice-2017/2018
FK Union Strašnice : Junior
01.10.2017
16:30
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Union Strašnice UMT.

Stránky soupeře:
01.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FC Barrandov-2017/2018
FC Barrandov : Junior
01.10.2017
17:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Chaplinovo nám. UMT

Stránky soupeře:
01.10.2017
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
Mistrovské utkání-ČAFC Praha-2017/2018
Junior : ČAFC Praha
07.10.2017
10:45
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
07.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Dolní Chabry-2017/2018
Junior : SK Dolní Chabry
07.10.2017
14:15
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
07.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Zbraslav-2017/2018
Junior : SK Zbraslav
07.10.2017
09:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
07.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Slovan Kunratice-2017/2018
SK Slovan Kunratice : Junior
07.10.2017
13:00
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Kunratice T.

Stránky soupeře:
07.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5-2017/2018
Junior : Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5
07.10.2017
12:30
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
07.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Újezd nad Lesy-2017/2018
FK Újezd nad Lesy : Junior
0:5 (0 : 3)
08.10.2017
10:00
/
09:00
Tráva Mistrovské utkání
Sestava
Góly
Číslo Hráč Góly ČK ŽK
14 Kučera Jakub 1
13 Müller Tomáš 1
7 Kludský Filip 1
17 Heřmanský Matyáš 1
2 Kroupa Kryštof 1
Fotogalerie
Stránky soupeře:
08.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Aritma Praha B-2017/2018
SK Aritma Praha B : Junior
08.10.2017
14:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

ARITMA UMT.

Stránky soupeře:
08.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-Sokol Kolovraty-2017/2018
Sokol Kolovraty : Junior
08.10.2017
14:00
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Kolovraty T.

Stránky soupeře:
08.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-A.F.K. Olympia Šeberov-2017/2018
A.F.K. Olympia Šeberov : Junior
08.10.2017
16:30
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

ŠEBEROV UMT.

Stránky soupeře:
08.10.2017
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
Mistrovské utkání-TJ Sokol Benice-2017/2018
Junior : TJ Sokol Benice
13.10.2017
19:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V ÚŽLABINĚ UMT.

Stránky soupeře:
13.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-Běchovičtí Sršni-2017/2018
Junior : Běchovičtí Sršni
11:9 (6 : 9)
14.10.2017
11:00
/
10:00
Umělá tráva Mistrovské utkání
Sestava
Góly
Číslo Hráč Góly ČK ŽK
13 Müller Tomáš 5
14 Kučera Jakub 2
6 Plášil Ondřej 2
3 Nebesař Vojtěch 2
Fotogalerie
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
14.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Hostivař-2017/2018
Junior : SK Hostivař
14.10.2017
13:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
14.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FC Barrandov-2017/2018
Junior : FC Barrandov
14.10.2017
09:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
14.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-TJ Sokol Lipence-2017/2018
TJ Sokol Lipence : Junior
14.10.2017
09:00
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Lipence T.

Stránky soupeře:
14.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-TJ Slovan Bohnice-2017/2018
TJ Slovan Bohnice : Junior
14.10.2017
10:30
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Bohnice T.

Stránky soupeře:
14.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Hostivař-2017/2018
SK Hostivař : Junior
15.10.2017
13:45
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Hostivař T.

Stránky soupeře:
15.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-Fotbalová akademie Praha-2017/2018
Fotbalová akademie Praha : Junior
15.10.2017
15:30
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Čakovice T.

Stránky soupeře:
15.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Union Vršovice B-2017/2018
Junior : SK Union Vršovice B
15.10.2017
18:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V ÚŽLABINĚ UMT.

Stránky soupeře:
15.10.2017
 
16
17
18
19
20
21
22
 
 
 
 
Mistrovské utkání-SK Slavia Praha - dívky-2017/2018
SK Slavia Praha - dívky : Junior
19.10.2017
18:45
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Slavia Praha UMT.

Stránky soupeře:
19.10.2017
 
 
 
Mistrovské utkání-FK Viktoria Žižkov-2017/2018
Junior : FK Viktoria Žižkov
21.10.2017
10:45
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
21.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Střešovice 1911-2017/2018
Junior : SK Střešovice 1911
21.10.2017
12:30
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
21.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Dukla Praha ženy-2017/2018
Junior : FK Dukla Praha ženy
21.10.2017
09:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
21.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Střešovice 1911-2017/2018
Junior : SK Střešovice 1911
21.10.2017
14:15
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
21.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Čechie Dubeč B-2017/2018
FK Čechie Dubeč B : Junior
22.10.2017
15:30
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

DUBEČ T.

Stránky soupeře:
22.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-AFK Slavoj Podolí-2017/2018
AFK Slavoj Podolí : Junior
22.10.2017
13:45
/
12:45
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:
Stránky soupeře:
22.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-TJ Sokol Cholupice-2017/2018
TJ Sokol Cholupice : Junior
22.10.2017
15:30
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Cholupice T.

Stránky soupeře:
22.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-TJ Praga Praha-2017/2018
TJ Praga Praha : Junior
22.10.2017
09:30
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

PRAGA T.

Stránky soupeře:
22.10.2017
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 
Mistrovské utkání-TJ Sokol Písnice-2017/2018
Junior : TJ Sokol Písnice
27.10.2017
19:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V ÚŽLABINĚ UMT.

Stránky soupeře:
27.10.2017
 
 
 
Mistrovské utkání-FC Tempo Praha-2017/2018
Junior : FC Tempo Praha
29.10.2017
14:00
/
13:00
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Újezd nad Lesy-2017/2018
FK Újezd nad Lesy : Junior
29.10.2017
12:00
/
Tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Újezd nad Lesy T.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Meteor Praha VIII-2017/2018
Junior : FK Meteor Praha VIII
29.10.2017
11:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Union Strašnice-2017/2018
Junior : FK Union Strašnice
29.10.2017
12:45
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Čechie Uhřiněves-2017/2018
Junior : SK Čechie Uhřiněves
29.10.2017
16:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-FK Zlíchov 1914-2017/2018
Junior : FK Zlíchov 1914
29.10.2017
18:00
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V ÚŽLABINĚ UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-SK Gordic Praha Kačerov-2017/2018
SK Gordic Praha Kačerov : Junior
29.10.2017
14:30
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

Kačerov UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
 
Mistrovské utkání-TJ Sokol Řepy-2017/2018
Junior : TJ Sokol Řepy
29.10.2017
09:15
/
Umělá tráva Mistrovské utkání
Adresa konání zápasu:

V Úžlabině UMT.

Stránky soupeře:
29.10.2017
 
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 

Kalendář zápasů

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Partneři (sponzoři)

Malešický mikropivovar, s.r.o.
DEWELL - tvorba webových prezentací